Lombard w Poznaniu - skup złota, telefonów

Najlepszy lombard w Poznaniu to ten, który zapewni klientowi najlepszą obsługę i pełną poufność oraz najniższe oprocentowanie pożyczek. Lombard, taki jak nasz to gwarancja udanej transakcji oraz fachowa i uczciwa obsługa. Gdy środki finansowe są na wykończeniu, a Państwo potrzebują natychmiastowej pożyczki, to zapraszamy do nas. Oferujemy pożyczki pieniężne na dowolny cel.

Proponujemy wsparcie finansowe pod zastaw między innymi: laptopów, nieruchomości czy też samochodów, które wypłacane jest od ręki, po podpisaniu umowy. Dokument tożsamości, paszport czy też prawo jazdy, dokument własności oraz rzecz stanowiąca zabezpieczenie pożyczki w zupełności wystarczą, by dokonać niezbędnych formalności. W przeciwieństwie do innych tego typu firm, my nie potrzebujemy żyrantów ani zaświadczeń o Państwa zarobkach.

W trudnych i wyjątkowych sytuacjach mogą Państwo oddać w zastaw komputery, zegarki, telefony komórkowe, sprzęt RTV bądź AGD oraz inne cenne przedmioty. Wartość zastawu ustalana jest bezpośrednio z każdym klientem, biorąc pod uwagę propozycje pożyczkobiorcy. Każdemu z Państwa gwarantujemy minimum formalności. Negocjowalna wysokość odsetek oraz termin miesięcznej, oraz rocznej spłaty pożyczki sprawia, że nasza firma wyróżnia się na tle innych tego typu. Oprócz udzielania pożyczek zajmujemy się także skupowaniem różnych przedmiotów.

Skup telefonów komórkowych czy też skup złota i srebra cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w tak dużym mieście, jakim jest Poznań. Dzięki fachowej i wykwalifikowanej obsłudze każdy z Państwa będzie obsłużony profesjonalnie i z należytym szacunkiem. Pracownicy zawsze chętnie pomogą i wspólnie z Państwem wypracują rozwiązanie, które będzie zadowalające dla obydwu stron.

Skup złota i srebra oraz skup telefonów i innej elektroniki to gwarancja transakcji, która zawsze jest korzystna dla każdego z uczestników. Odwieczną regułą naszej działalności jest przede wszystkim pomoc naszym klientom poprzez udzielanie szybkich i atrakcyjnych pożyczek pod zastaw. Zagwarantowana przez właścicieli dyskrecja oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych sprawia, że jeszcze chętniej działamy na Państwa korzyść. Poznań to miasto, które dzięki naszej obecności na rynku zyskało bardzo dużą renomę. Dzięki nam wielu potrzebujących klientów uzyskało środki pieniężne niezbędne na zrealizowanie swoich marzeń czy też otworzenie swoich małych firm.

Udzielamy nie tylko pożyczek, ale także skupujemy różne rzeczy przez siedem dni w tygodniu 24h na dobę

lombard poznań

Podziel się na mediach społecznościowych

skup złota i telefonów poznań

Nasz lombard oferuje Państwu:

  • skup złota i srebra,
  • skup telefonów komórkowych bądź ich zastaw,
  • pożyczki pod zastaw rtv i agd, komputerów, laptopów,
  • pożyczki pod zastaw nieruchomości, samochodów itd.