Lombard w Poznaniu - skup złota, telefonów

Najlepszy lombard w Poznaniu zapewnia klientowi profesjonalną obsługę, uczciwe podejście i pełną dyskrecję. Jako zaufany lombard, wybierany wielokrotnie przez naszych klientów, zapewniamy najniższe oprocentowanie pożyczek. Nasz lombard to gwarancja udanej transakcji oraz zapewnienie bezpieczeństwa i jasnych reguł działania. Przy przejściowych kłopotach finansowych, w sytuacji, gdy potrzebują Państwo natychmiastowej gotówki, to zapraszamy do kontaktu z naszym lombardem. Oferujemy natychmiastowe pożyczki pieniężne na dowolny cel.

Oferujemy wsparcie finansowe pod zastaw elektroniki, pojazdów, nieruchomości, złota. Pieniądze wypłacamy od ręki, po podpisaniu wiążącej obie strony umowy. Do dokonania niezbędnych formalności niezbędny będzie dowolny dokument tożsamości, prawo własności oraz rzecz stanowiąca zabezpieczenie pożyczki. Nie wymagamy żyrantów ani zaświadczeń o Państwa zarobkach. Przyjmujemy pod zastaw różnego rodzaju cenne przedmioty: zegarki, telefony, tablety, laptopy, sprzęt RTV i AGD. Opierając się na propozycji ceny podanej przed pożyczkobiorcę, wspólnie ustalamy ostateczną wartość i warunki umowy. Wyróżniamy się na tle innych tego typu firm tym, że jesteśmy elastyczni co do rozłożenia rat, ich wysokości oraz rozciągnięcia spłat w czasie.

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzeb każdego Klienta indywidualnie. Możesz do nas przyjść również, jeśli nie potrzebujesz pożyczki, a zamierzasz po prostu sprzedać niepotrzebną Ci rzecz. Lombardweb Poznań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, codziennie przyjmujemy w zastaw wiele przedmiotówm przynoszonych przez naszych Klientów. Nie ustaje duża podaż i duży popyt na tego typu rzeczy od wielu lat. Dzięki pośrednictwu w wymianie dóbr, otrzymujemy satysfakcję naszych Klientów i rozwój naszej firmy. Skup złota i srebra oraz skup telefonów i innej elektroniki odbywa się na warunkach korzystnych dla obu stron transakcji. To co przyświeca nam jako szanującemu się lombardowi, to pomoc naszym klientom poprzez udzielanie szybkich i atrakcyjnych pożyczek pod zastaw. Poznań to miasto, które dzięki naszej obecności na rynku pozwoliło rozwiązać problemy z gotówką wielu mieszkańców.

Odczuwamy satysfakcję, że to właśnie dzięki nam wielu ludziom udało się zrealizować swoje marzenia, otworzyć swoje małe firmy czy wyjść z niespodziewanego dołka finansowego. Poza działalnością lombardową pełnimy także rolę komisu, w którym można sprzedać używany sprzęt, prowadzimy skup telefonów, srebra, złota.

Jesteśmy otwarci do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu 24h na dobę.

lombard poznań

Podziel się na mediach społecznościowych

skup złota i telefonów poznań

Nasz lombard oferuje Państwu:

  • skup złota i srebra,
  • skup telefonów komórkowych bądź ich zastaw,
  • pożyczki pod zastaw rtv i agd, komputerów, laptopów,
  • pożyczki pod zastaw nieruchomości, samochodów itd.